Естафета єдності

Студенти коледжу Чаган Крістіна та Рибалкін Антон взяли участь в онлайн-естафеті єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України “Ми – нащадки козацької слави”.

Детальніше

День здоров’я

До Дня фізичної культури і спорту 10.09.2021  у коледжі проведено День здоров’я.

Детальніше

День вишиванки

У КЗОЗ “ВМФК” ХОР відзначили День вишиванки – свято, яке за 15 років пройшло шлях від флешмобу чернівецьких студентів до культурної події міжнародного рівня. Ми ще раз переконалися, що вишиванка несе в собі високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь – зв’язок, що не переривається віками. Серед студентів був проведений фотоконкурс “Вишиванка – твій генетичний [...]

Детальніше

Свято Кобзаря

Студенти коледжу відзначили 207 річницю з Дня народження наймогутнішого класика української літератури, символа українського національного духу – Тараса Шевченка.

Детальніше

Змагання з волейболу

В лютому місяці пройшли змагання з волейболу на першість Вовчанської міської ради 2021 року серед жіночих команд. Команда Вовчанського медичного фахового коледжу зайняла 5-те місце перемігши ДЮСШ №1 і ДЮСШ №2. Бажаємо нашим дівчатам подальших перемог. В березні розпочинаються змагання з волейболу серед чоловічих команд.

Детальніше

150 років від дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнилось 150 років від дня народження геніальної дочки українського народу Лесі Українки. Студенти відзначили ювілей великої поетеси, ширше торкнулися її життєвого шляху та творчості. Боротьба і праця. Такий зміст усього життя Лесі Українки, життя гідного подвигу і захоплення. То ж будемо вчитися у Дочки Прометея терпінню, вірі, любові і надії!  

Детальніше

Міжнародний день рідної мови

22 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови викладачами української мови Злобіною Н.В. та Білоніжко Г.А.  було проведено інтелектуальну гру “Ти наше диво каленове, кохана українська мово!”. Захід пройшов весело цікаво та креативно, з дотриманням всіх протиепідемічних норм.

Детальніше

День рідної мови

21 лютого всі країни світу святкують День рідної мови. Це свято започаткували у 1999 році, а святкують з 2000, тож йому вже 20 років. На сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі, постановили, що таке свято має існувати для підтримки багатомовності, а також, мовного і культурного різноманіття. Воно має стати ще одним поштовхом та нагадуванням про [...]

Детальніше

До уваги випускників 2021 року

Департамент охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації надає перелік вакантних посад молодших спеціалістів з медичною освітою в закладах охорони здоров’я м. Харкова та Харківської області для сприяння у працевлаштуванні випускників 2021 року медичних коледжів Харківської області, які навчаються за державним замовленням. Список додається

Детальніше