Новости

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 25.03.2020 № 239 карантин продовжено до 24.04.2020.
Проведення пробного ЗНО та основної сесії ЗНО перенесено на більш пізні дати.
Адміністрація коледжу інформуватиме про зміни

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція

Студентська науково-практична конференція

Наші досягнення

У нашому коледжі студенти отримують не тільки міцні знання, але й успішно розвивають свої творчі здібності. Студентка IV курсу медсестринського відділення Анна Цапенко взяла участь у Всеукраїнському конкурсі театрального мистецтва “Мельпоменочка”. Вітаємо та бажаємо подальших творчих перемог.

День відкритих дверей – онлайн

Тиждень історії

Пробне ЗНО – 2021

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті  Харківського  регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування.

Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно увести логін та пароль, отримані від регіонального центру.  Аби роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, потрібно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ сформується у форматі PDF і завантажиться автоматично.

Пробне ЗНО з усіх навчальних предметів відбудеться 10 квітня 2021 року.

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності:

  • паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу);
  • запрошення-перепустки.

Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник/учасниця пробного ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Оголошення

Предметний тиждень

Свято Кобзаря

Студенти коледжу відзначили 207 річницю з Дня народження наймогутнішого класика української літератури, символа українського національного духу – Тараса Шевченка.

Тиждень біології

« Older Entries