Навчальна робота

Навчальний план – молодший спеціаліст – лікувальна справа – 3 р. 10 м.

Навчальний план – молодший спеціаліст – сестринська справа – 3 р. 10 м.

Навчальний план – молодший спеціаліст – сестринська справа – 2 р. 10 м.

Навчальний план – фах. молод. бакалавр – лікувальна справа – 3 р. 10 м.

Навчальний план – фах. молод. бакалавр – сестринська справа – 3 р. 10 м.

Навчальний план – фах. молод. бакалавр – сестринська справа – 2 р. 10 м.

 

Освітньо-професійна програма Сестринська справа

 

Освітньо-професійна програма Лікувальна справа

 

Навчання, спрямоване у майбутнє

 

На теренах України є багато  закладів освіти. Серед них –КЗОЗ “Вовчанський медичний фаховий коледж” Харківської обласної ради, який протягом свого існування сіє «розумне, добре і вічне», зберігаючи власне обличчя, педагогічний потенціал, традиції в навчанні та вихованні молодого покоління.
«Вовчанський медичний фаховий коледж осмислює свою історію, живе насиченим сьогоденням, визначає перспективи на майбутнє. Про нас знають і мріють навчатися сотні молодих людей» – говорить заступник директора з навчально-виховної роботи Бондарцова Ніна Василівна.
Сьогодні – це  заклад освіти, який має високий рейтинг, упродовж останніх років ми виборюємо гарні показники у Всеукраїнському ліцензійному іспиті «КРОК – М». Освітню діяльність, пов’язану з наданням якісної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста, коледж здійснює на базі повної та базової загальної середньої освіти за спеціалізаціями «Лікувальна справа», «Сестринська справа». Основною метою освітнього процесу є досягнення високої якості освіти та конкурентоспроможності випускника коледжу.
«Кожна школа – славна славою своїх учнів» – саме ці слова видатного вченого Миколи Пирогова відносяться до студентів, які є славою і гордістю медичного коледжу. Це активні, творчі особистості, учасники обласного етапів Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, науково-студентських конференцій, олімпіад. Саме тому освітньою стратегією роботи педагогічного колективу є формування творчого, компетентного студента через створення сприятливого освітнього середовища та високий професіоналізм викладача. Основні завдання, які поставлені перед педагогічним колективом коледжу на сучасному етапі – надати молоді сучасні знання, координувати зацікавленість, направляючи її енергію на високу професійну підготовку, якісно новий рівень самореалізації в галузі охорони здоров’я. Цю роботу викладачі проводять, впроваджуючи нові інформаційні технології, кращі досягнення європейської освіти. Набули широкого застосування в навчальній роботі коледжу інноваційні технології: проблемні та інтегровані лекції, інтерактивні методи навчання, комп’ютерні технології, ігрове моделювання. Маючи великий досвід підготовки молодших спеціалістів у галузі охорони здоров’я, коледж готує спеціалістів якісно нового рівня компетентності, загальної культури, творчої ініціативи.
Для підвищення освітнього і професійного рівня студентів проводяться предметні тижні, конференції, заняття із застосуванням нетрадиційних методів навчання. Майже кожен студент залучений до гурткової роботи, спортивних секцій.
Медичний коледж створює всі умови для навчання: сучасно обладнані аудиторії, комп’ютерні класи, спортивна зала, буфет, затишний гуртожиток, спортивний майданчик.

На шляхах зростання матеріально-технічної бази, розбудови баз практичного навчання, зміцнення науково-методичного потенціалу викладачів яскравими зірками сяють імена випускників коледжу, які стоять на сторожі здоров’я і життя громадян України, адже «Вовчанський медичний, хоч не столичний коледж – простелило їм рушник в майбуття». Ми завжди раді бачити у стінах Alma mater кожного з наших випускників, готові розділити з ними радощі і тривоги, поділитись знаннями і досвідом.
Сьогодні Вовчанський медичний коледж – сучасна «кузня» медичних кадрів. Праця всього педагогічного колективу спрямована у майбутнє.