Наші перемоги

Студентка ІІ курсу медсестринського відділення Придачина Софія стала переможницею обласного галузевого конкурсу декоративно-прикладного мистецтва “Натхнення” в номінації “Вишивка бісером”. Цей конкурс був організований обласним комітетом Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я. Вітаємо Софію і бажаємо подальших творчих успіхів!

Детальніше

Спартакіада

29.11.2018 р. команда КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради прийняла участь у традиційній зимовій спартакіаді студентської молоді Вовчанського району де виборола почесне друге місце. У змаганнях з волейболу та з шахів спортсмени отримали очікувану  перемогу. Вітаємо!

Детальніше

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Викладачі та учні тепло зустріли студентів коледжу, які завітали до Рубіжанської загальноосвітньої школи   напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Студенти підготували змістовну презентацію, фрагменти документальних фільмів та актуальні статистичні дані.

Детальніше

Привітання з Днем студента

Напевно, найвеселіші і діяльні часи в житті людини, це студентські роки, роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Кожен день несе щось нове, незвичайне, свіже в сприйнятті. Вітаю всіх студентів: колишніх, нинішніх і майбутніх, і бажаю успіхів в житті, нехай студенство приносить не тільки веселощі, але й знання! Голова студентської ради коледж До вашої уваги відеоролик

Детальніше

Міжнародний день відмови від паління

13 листопада відбулася відкрита виховна година до Міжнародного дня відмови від паління. Студенти коледжу закликають молодь відмовитися від паління.

Детальніше

Радіодиктант єдності

Студенти КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради взяли участь у 18 радіодиктанті єдності, що традиційно відбувся у День української писемності й мови 9 листопада.

Детальніше

День відкритих дверей

9 листопада 2018 року у коледжі було проведено День відкритих дверей.  Традиційно восени медичний заклад презентували випускники фельдшерського відділення 2019 року. До уваги майбутніх абітурієнтів був  представлений професійно-практичний конкурс, під час якого  команди «Стражі медицини» та «Адреналін»  фельдшерського відділення продемонстрували відпрацювання практичних навичок. У залі панувала атмосфера веселого  та креативного  студентського життя.

Детальніше

Конкурс ім. Т.Г. Шевченка

І знову, як щорічно,  у цю осінню пору починає наша Україна день новий із Шевченковим словом: Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття. І голос твій нам душу окриля. 18 жовтня 2018 року в КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради  відбулося урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка для  студентської молоді.

Детальніше

“Молоді таланти Харківщини”

Студенти  І курсу  медсестринського відділення Цапенко А. та Дем’яненко В. взяли участь в обласному конкурсі “Молоді таланти Харківщини” та посіли призові місця. Вітаємо дівчат та бажаємо подальших творчих злітів!

Детальніше

Змагання з волейболу

У районних змаганнях з волейболу прийняла участь команда Вовчанського медичного коледжу  у складі:  Обелець Наталя Л-32, Харламова Юлія Л-32, Калініченко Анна С-31, Канаєва Карина Л-31, Курільченко Настя Л-31, Колеснік Катя С-21 та здобули четверте місце. Бажаємо подальших спортивних досягнень!

Детальніше