Конкурс ім. Т.Г. Шевченка

І знову, як щорічно,  у цю осінню пору починає наша Україна день новий із Шевченковим словом: Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття. І голос твій нам душу окриля. 18 жовтня 2018 року в КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради  відбулося урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка для  студентської молоді.

Детальніше

“Школа вакцинації”

“Школа вакцинації”  відкрила свої двері для студентів! Даний проект започаткований задля того, щоб молоді фахівці в галузі охорони здоров’я отримали якомога більше знань з імунопрофілактики ще за часів навчання. Присутніми були студенти 4 курсів медсестринського та фельдшерського відділень. Перший день роботи “Школи” був присвячений ознайомленню з основними поняттями в імунопрофілактиці та епідемічною ситуацією з кору [...]

Детальніше

Виховна година “Прагнемо миру”

1 вересня відбулася виховна година “Прагнемо миру”, метою якої було доведення студентам необхідності збереження миру в усьому світі, виховання почуття патріотизму, ціннісного ставлення до всіх держав.

Детальніше

1 вересня

1 вересня у КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня знань та посвячення першокурсників у студенти, які розпочалися з привітання губернатора Харківської області Ю. Світличної. Захід відвідали почесні гості: перший заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Воловик Л.В., керівник громадської приймальні партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роскошна Н.О. [...]

Детальніше

“Молоді таланти Харківщини”

Студенти  І курсу  медсестринського відділення Цапенко А. та Дем’яненко В. взяли участь в обласному конкурсі “Молоді таланти Харківщини” та посіли призові місця. Вітаємо дівчат та бажаємо подальших творчих злітів!

Детальніше

Змагання з волейболу

У районних змаганнях з волейболу прийняла участь команда Вовчанського медичного коледжу  у складі:  Обелець Наталя Л-32, Харламова Юлія Л-32, Калініченко Анна С-31, Канаєва Карина Л-31, Курільченко Настя Л-31, Колеснік Катя С-21 та здобули четверте місце. Бажаємо подальших спортивних досягнень!

Детальніше

Відеоролик про Вовчанський медичний коледж

Відео-ролик про Вовчанський медичний коледж 1   Відео-ролик про Вовчанський медичний коледж 2

Детальніше