Обмін досвідом

Новости

Проведені відкриті заняття

Практичне заняття в групі Л-21 з дисципліни: «Основи латинської мови з медичною термінологією» на тему: «Вступ. Латинська азбука. Правила читання голосних та приголосних»,викладач Злобіна Н.В.Студенти ознайомились з правилами читання та вимови голосних та приголосних літер латинського алфавіту, класифікацією звуків.

 

Лекційне заняття в групі Л-31 з дисципліни: «Неврологія» на тему: «Порушення мозкового кровообігу», викладач Ілюхіна А.Б. Судинні захворювання головного мозку – важлива медико-соціальна проблема, фельдшер повинен вміти поставити правильний діагноз та вчасно надатидопомогу на до госпітальному етапі.

 

Лекційне заняття в групі Л-32 з дисципліни: «Акушерство» на тему:«Невиношуваннята переношування вагітності», викладач Грабар Л.М. Студенти ознайомились з аномаліями пологової діяльності,  яка є однією з актуальніших проблем в акушерстві.

 

Лекційне заняття в  групі С-31 з дисципліни: «Медсестринство в акушерстві» на тему: «Вузькі тази. Неправильне положення плода», викладач Григорян А.О. Знання методів діагностики вузького тазу, особливостей перебігу та ведення пологів, а також профілактики ускладнень є необхідним в підготовці медпрацівників.