Підвищення кваліфікації

Новости

Викладачі коледжу активно працюють над підвищенням кваліфікації.  У квітні було опановано курс  підвищення кваліфікації на тему: “Використання безкоштовних онлайн-ресурсів для організації навчального процесу в дистанційній формі”, який містив актуальні проблеми дистанційного навчання: знання можливостей та механізмів використання Google-сервісів для організації навчального процесу в дистанційній формі, розуміння алгоритму роботи з сервісом Google Classroom, розуміння особливостей організацій навчальних занять у формі відеоконференції.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Новости

Кабінет Міністрів України Постановою №291 від 22.04.2020р. продовжив дію карантинних заходів у країні до 11 травня. 

Всі запроваджені карантинні заходи лишаються в силі, чинні норми будуть діяти щонайменше впродовж наступних двох тижнів.

ПРОБНЕ ЗНО

Новости

Увага! Пробне ЗНО: нові можливості для зареєстрованих учасників!

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено посилання, за якими для повного занурення в процес учасники можуть переглянути відео, попрацювати з тестами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час. Зрештою на власні очі побачити, як проходить ЗНО.

Нові дати проведення пробного ЗНО буде повідомлено додатково.

Основна сесія ЗНО – 2020 не скасовується!

Активна робота викладачів

Новости

Під час карантину викладачі коледжу активно працюють над своїми творчими доробками

Увага! Важлива інформація

Новости