Тиждень основ медсестринства

Новости

З 03.02 по  07.02.2020 року  в коледжі був проведений тиждень основ медсестринства, який підготувала викладач другої кваліфікаційної категорії Юрчук Ю.І.  Мета тижняː зацікавлення дисципліною та всебічний розвиток студентів, збагачення та поширення знань з дисципліни. Протягом 5 днів відбулисяː  виставка санбюлетенів; майбутні медсестри  взяли участь у грі «Знавці медсестринства»; 05.02. було проведено відкрите заняття  «Парентеральне введення лікарських засобів. Техніка підшкірних інфекцій». Заняття  пройшло у форматі практичного тренінгу. Під час заняття здобувачі освіти навчилися користуватися інсуліновим шприцем,  правильно набирати дози препаратів  в інсуліновий та  в звичайний шприци, відпрацьовувати практичні навички на тренажерах.

ХІХ науково-практична конференція

Новости

31січня 2020 року на базі КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради була проведена ХІХ науково-практична конференція «Інтерактивні технології навчання: теорія, практика, досвід».

Мета конференціїː обмін досвідом по впровадженню форм і методів інтерактивного навчання для формування ключових та професійних компетентностей майбутніх медичних працівників. На пленарному засіданні виступили директор коледжу Григорян А.О.,заступник директора з навчально-виховної роботи Бондарцова Н.В.,  методист Самойленко Т.В., викладачі Даузе Г.М., Камишнік Т.Ю., Білоніжко Г.А., Трегуб І.В., Шепеленко М.М. Конференція була продовжена на секційних засіданнях, де викладачі також поділились своїм досвідом по використанню інноваційних технологій з різних дисциплін. У цілому на конференцію було представлено понад 20 доповідей та наукових статей, найкращі будуть рекомендовані до участі у щорічній Обласній науково-практичній конференції педагогічних працівників ВМНЗ І-ІІр.а. на базі КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж».