Відкрите заняття з зарубіжної літератури

Новости

І знову у мандри запросять нас книги…

В далекі часи, в дивовижні країни.

Відкриються нам таємниці великі.

Знайдете ви справді безцінні перлини.

І мудрі поради, і жарти дотепні.

Й думки, що летять крізь кордони та мури.

Усе, чим приваблює світ цей безмежний.

Усе, що дарує Література!

Відкрите заняття в групі С-11 провела викладач зарубіжної літератури  Злобіна Н.В.  Темаː «Не дитячі проблеми з присмаком кави» (за твором Йоанни Яґелло «Кава з  кардамоном») .

Розпочалося заняття з відео подорожі до міста Варшава, в якому розвиваються події твору. А далі студенти спробували себе у якості справжніх журналістів та провели рольову гру «Інтервʼю  з письменником», підсумком якої стало заповнення інфографіки за біографією Й.  Яґелло.

Студенти – кавові експерти розповіли про шкідливі і корисні властивості кави,  а студенти – баристи заварили смачну каву з кардамоном всім присутнім.

Завершилось заняття інтерактивною вправою «Знайти позицію», під час якої студенти висловили свій погляд на проблему батьків і дітей,  порушену у творі.

День рідної мови

Новости

21 лютого у всьому світі відзначають міжнародний День рідної мови. Наша мова – чудова українська! Розмовляймо рідною!

Обласна науково-практична конференція

Новости

Тиждень основ медсестринства

Новости

З 03.02 по  07.02.2020 року  в коледжі був проведений тиждень основ медсестринства, який підготувала викладач другої кваліфікаційної категорії Юрчук Ю.І.  Мета тижняː зацікавлення дисципліною та всебічний розвиток студентів, збагачення та поширення знань з дисципліни. Протягом 5 днів відбулисяː  виставка санбюлетенів; майбутні медсестри  взяли участь у грі «Знавці медсестринства»; 05.02. було проведено відкрите заняття  «Парентеральне введення лікарських засобів. Техніка підшкірних інфекцій». Заняття  пройшло у форматі практичного тренінгу. Під час заняття здобувачі освіти навчилися користуватися інсуліновим шприцем,  правильно набирати дози препаратів  в інсуліновий та  в звичайний шприци, відпрацьовувати практичні навички на тренажерах.

ХІХ науково-практична конференція

Новости

31січня 2020 року на базі КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради була проведена ХІХ науково-практична конференція «Інтерактивні технології навчання: теорія, практика, досвід».

Мета конференціїː обмін досвідом по впровадженню форм і методів інтерактивного навчання для формування ключових та професійних компетентностей майбутніх медичних працівників. На пленарному засіданні виступили директор коледжу Григорян А.О.,заступник директора з навчально-виховної роботи Бондарцова Н.В.,  методист Самойленко Т.В., викладачі Даузе Г.М., Камишнік Т.Ю., Білоніжко Г.А., Трегуб І.В., Шепеленко М.М. Конференція була продовжена на секційних засіданнях, де викладачі також поділились своїм досвідом по використанню інноваційних технологій з різних дисциплін. У цілому на конференцію було представлено понад 20 доповідей та наукових статей, найкращі будуть рекомендовані до участі у щорічній Обласній науково-практичній конференції педагогічних працівників ВМНЗ І-ІІр.а. на базі КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж».