Міжнародний конкурс творчих робіт

Новости

Викладачі коледжу брали участь у ХVІ  Міжнародному  конкурсі  творчих робіт школярів, вчителів, студентів, аспірантів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», який був проведений Українським інститутом  вивчення Голокосту «Ткума»  (Відродження)     за сприяння Міністерства освіти і науки  України. За результатами конкурсу, за підготовлені роботи сценарій позакласної години «Покличемо пам’ять у свідки». (Наш край в роки радянсько-німецької війни)– викладач Самойленко Т.В.; «Жінки Вовчанщини у військово-медичній діяльності в період 1941-1945 pp» – викладач Євдошенко Ю.Л. отримали сертифікати.

Всеукраїнський тиждень права

Новости

З 9.12.2019 р. по 13.12.2019 р. у Вовчанському медичному коледжі проведено викладачем Євдошенко Ю.Л. Всеукраїнський тиждень права.

9.12.2019 р. проведена виховна година присвячена Міжнародному дню боротьби з корупцією на тему:

“Чому корупції не місце в Україні?”

 

Тематична виставка юридичної літератури у бібліотеці навчального закладу “Я і закон”

10.12.2019 р. зі студентами групи С-21 проведено Всеукраїнський урок на тему: “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Відбулася екскурсія до Вовчанської районної бібліотеки.

Тема бесіди: “Гендерне насильство: ознаки і наслідки”.

11.12.2019 р. студентам коледжу була проведена лекція на тему: “Кримінальна відповідальність неповнолітніх” начальником Бюро правової допомоги Уханьовою М.О. та перегляд фільму “Права людини”.

12.12.2019 р. зі студентами групи Л-42 відбулась екскурсія до Вовчанського районного суду. Бесіду провів помічник голови Вовчанського районного суду Бородай О.В.

13.12.2019 зі студентами групи С-11, Л-11 проведено  бесіду на тему: “Булінг, його прояви і наслідки” начальником Бюро правової допомоги Уханьовою Н.О.

Звітує профорієнтаційна рада коледжу

Новости

Будуй своє успішне майбутнє разом з нами! Під таким дивізом в поточному році працює профорієнтаційна команда коледжу. Протягом вересня-грудня членами профорієнтаційної ради спільно з Вовчанською районною філією Харківського обласного центру зайнятості провела ряд зустрічей з учнівською молоддю району.

КЗ “Білоколодязький ліцей”

Старосалтівська ЗШ

Вільчанський ліцей

Вовчанська загальноосвітня школа №3

Обмін досвідом

Новости

Відкриті заняття. Обмін досвідом