Змагання команд пожежно-рятувальної служби

Новости

Студенти коледжу Червона Аліна, Щербаков Вадим та Головчанська Анастасія у сладі команди Вовчанського району прийняли участь у змаганнях команд пожежно-рятувальної служби. Команда Вовчанського району увійшла в 10-ку кращих команд Харківського регіону. Вітаємо учасників команди, бажаємо успіхів та нових перемог!

Наші досягнення

Новости

Студенти нашого коледжу Чепорушко Діана, Світлічний Артем та Шевцов Станіслав взяли  участь у фінальному етапі змагань бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю “Відкритий регіональний чемпіонат Слобожанщини – 2019″, де посіли почесне ІІІ місце.

Вітаємо їх та бажаємо подальших успіхів!

День української вишиванки

Новости

Мамина пісня, отчий дім, бабусина вишиванка, прозора криниця, з якої пили воду ще наші предки – це наша родовідна пам’ять, наші символи, наша історія яку повинні пам’ятати всі щоб бути сильними, непереможними.

За традицією в цей день всі охочі прийшли на роботу та навчання у вишиванках, вшановуючи національні традиції та цінності українського народу.

ВІДЕО

Громадське здоров’я

Новости

У КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради був проведений Всеукраїнський урок “Громадське здоров’я” з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, у рамках якого були висвітлені питання громадського здоров’я, формування здорових звичок та відповідального відношення до власного здоров’я.

Соціальна програма Scholarship.

Новости

Шановні студенти! До вашої уваги інформація щодо соціальної  програми Scholarship.

Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 2 номінації:
35.300 грн. – https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/
15.000 грн. – https://pizza.od.ua/ua/scholarship/