«Твоя професія – твій успіх!»

Новости

19 березня 2019 року  члени профорієнтаційної ради коледжу взяли участь у профорієнтаційному заході «Твоя професія – твій успіх!» що був організований Вовчанською дитячою районною бібліотекою сумісно з Вовчанською районною філією Харківського обласного центру зайнятості, який проходив на базі Вовчанської загальноосвітньої школи №3.

Під час заходу присутніх у залі познайомили з студентським життям та перевагами професії медичного працівника.

Товариська зустріч з волейболу

Новости

Волейбол у Вовчанському  медичному  коледжі є одним із найпопулярніших видів спорту. В рамках проведення профорієнтаційної роботи 12 березня 2019 року на базі КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж » ХОР відбулася товариська зустріч з волейболу серед дівчат між командами  КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» ХОР, Новоолександрівської загальноосвітньої школи та Загальноосвітньої школи №7 .

Змагання видалося напрочуд  цікавим і захоплюючим, адже  волейбол -  це гра, яка вимагає хорошої реакції і міцних рук. Приємно, що у впертій боротьбі перемога дісталася  команді «Вовчанський медичний коледж » ХОР –  маємо гарне спортивне майбутнє. Тож вітаємо учасників команд і бажаємо їм перемог в спорті і в житті.

Після змагань усім учасникам вручили рекламні матеріали про Вовчанський медичний коледж. Школярі отримали задоволення від спілкування та приділеної їм уваги.