ХVІІІ науково-практична конференція

Новости

14 січня 2019 року на базі КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської  обласної  ради  була проведена ХVІІІ науково-практична конференція «Інноваційні технології навчання: теорія, практика, досвід». Мета конференції:  обмін досвідом по впровадженню інноваційних та інтерактивних технологій навчання. На пленарному засіданні виступили директор коледжу Даузе Г.М., методист Самойленко Т.В., викладачі Грабар Л.М., Юрчук Ю.І., Кузнєцова Н.В., Савіч-Заблоцький К.В., Никитенко О.А. Засідання конференції було продовжено на секційних засіданнях, де викладачі також поділились своїм досвідом по використанню інноваційних технологій з різних дисциплін. У цілому на конференцію було представлено понад 25 доповідей та наукових статей, найкращі будуть рекомендовані до участі у щорічній Обласній науково-практичній конференції педагогічних працівників ВМНЗ І-ІІ р.а. на базі КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж».

МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

Новости

10 січня 2019р.,з метою вдосконалення професійної майстерності викладачів та впровадження інноваційних технологій на заняттях, у коледжі було проведено методичний семінар-практикум для викладачів з теми: «Інноваційний розвиток освітнього закладу через впровадження освітніх проектів». Форма проведення: інтерактивна гра-квест «4 ключі до скрині скарбів». Викладачі активно працювали у об’єднаних групах по обговоренню завдань. Реалізація інноваційних технологій в системі освіти є життєво необхідною, гарантує стійке існування нашого коледжу в нових умовах та дозволяє сміливо дивитись у майбутнє.

Відзначення 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан

Новости

Студенти групи С-11 КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради взяли участь у спільному заході з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, який відбувся у юнацькій бібліотеці. Перед студентами виступили воїни-афганці В.Шугаєв і М.Сухойванов, які розповіли про події того часу. Мужність воїнів-афганців, їх сміливість, військове братерство служить яскравим прикладом і для теперішнього покоління. Пам’ять про події тих років, безповоротні втрати, назавжди залишаться в серцях українців.

Обмін досвідом

Новости

Проведені відкриті заняття

Практичне заняття в групі Л-21 з дисципліни: «Основи латинської мови з медичною термінологією» на тему: «Вступ. Латинська азбука. Правила читання голосних та приголосних»,викладач Злобіна Н.В.Студенти ознайомились з правилами читання та вимови голосних та приголосних літер латинського алфавіту, класифікацією звуків.

 

Лекційне заняття в групі Л-31 з дисципліни: «Неврологія» на тему: «Порушення мозкового кровообігу», викладач Ілюхіна А.Б. Судинні захворювання головного мозку – важлива медико-соціальна проблема, фельдшер повинен вміти поставити правильний діагноз та вчасно надатидопомогу на до госпітальному етапі.

 

Лекційне заняття в групі Л-32 з дисципліни: «Акушерство» на тему:«Невиношуваннята переношування вагітності», викладач Грабар Л.М. Студенти ознайомились з аномаліями пологової діяльності,  яка є однією з актуальніших проблем в акушерстві.

 

Лекційне заняття в  групі С-31 з дисципліни: «Медсестринство в акушерстві» на тему: «Вузькі тази. Неправильне положення плода», викладач Григорян А.О. Знання методів діагностики вузького тазу, особливостей перебігу та ведення пологів, а також профілактики ускладнень є необхідним в підготовці медпрацівників.