Наші досягнення

Новости

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу щороку в коледжі проводиться І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, переможціякого беруть участь в обласному етапі.

Приємно, що цього року студентка ІІ курсу медсестринського відділення Цапенко Анна увійшла в десятку кращих знавців української мови. Боротьба була нелегкою, адже участь брали студенти всіх вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Харкова та Харківського регіону.

В цій нелегкій боротьбі студентка Вовчанського медичного коледжу була однією з найкращих.

Звичайно, такі високі досягнення – це не просто посмішка фортуни, а важка, тривала, наполеглива, творча праця як студентки, так і викладачів коледжу.

Ми пишаємося нашими результатами, адже вони свідчать про те, що в коледжі навчаються розумні, здібні, талановиті студенти та працюють кваліфіковані й досвідчені викладачі, які можуть передати свої знання та вміння молодому поколінню.

Г. Білоніжко,  голова ЦПК загальноосвітньої, гуманітарної та соціально-економічної підготовки

Бесіда “Права людини”

Новости

12.12.2018 р. зі студентами І-их та ІІ-их курсів медсестринського та фельдшерського відділення було проведено бесіду “Права людини” начальником Бюро правової допомоги Уханьової М.О.

Лекція в рамках Всеукраїнського тижня права

Новости

Студенти групи С-31 КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради 11.12.2018 р. в рамках Всеукраїнського тижня права прослухали лекцію, яку провела помічник голови Вовчанського районного суду Харківської області Бородай О.В. на тему: “Кримінальна відповідальність в охороні здоров’я”.

Наші перемоги

Новости

Студентка ІІ курсу медсестринського відділення Придачина Софія стала переможницею обласного галузевого конкурсу декоративно-прикладного мистецтва “Натхнення” в номінації “Вишивка бісером”.

Цей конкурс був організований обласним комітетом Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я.

Вітаємо Софію і бажаємо подальших творчих успіхів!