“Школа вакцинації”

Новости

“Школа вакцинації”  відкрила свої двері для студентів! Даний проект започаткований задля того, щоб молоді фахівці в галузі охорони здоров’я отримали якомога більше знань з імунопрофілактики ще за часів навчання. Присутніми були студенти 4 курсів медсестринського та фельдшерського відділень. Перший день роботи “Школи” був присвячений ознайомленню з основними поняттями в імунопрофілактиці та епідемічною ситуацією з кору в країні та регіоні. Першим спікером була лікар-епідеміолог, викладач медичного коледжу та член ГО “Батьки за вакцинацію”- Катерина Іванівна Голінська. Вона розповіла про історію вакцинації, види вакцин та способи їх виготовлення. Також було акцентовано увагу на техніці проведення щеплень. Другим спікером була провакцинальний сімейний лікар та викладач коледжу Анастасія Петрівна  Спасібо. Її доповідь  присвячена такому грізному захворюванню як кір та способам його попередження.

Були розібрані клінічні випадки кору серед населення міста та озвучена статистика захворюваності на кір по Україні та у Вовчанському районі.

Виховна година “Прагнемо миру”

Новости

1 вересня відбулася виховна година “Прагнемо миру”, метою якої було доведення студентам необхідності збереження миру в усьому світі, виховання почуття патріотизму, ціннісного ставлення до всіх держав.

1 вересня

Новости

1 вересня у КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня знань та посвячення першокурсників у студенти, які розпочалися з привітання губернатора Харківської області Ю. Світличної.

Захід відвідали почесні гості: перший заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Воловик Л.В., керівник громадської приймальні партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роскошна Н.О.

Гості та директор коледжу Даузе Г.М. поздоровили викладачів та студентів з початком нового навчального року та побажали перемог та успіхів у навчанні, цікавих занять; наснаги, терпіння, сил та натхнення.

У святковій і урочистій атмосфері першокурсники отримали символічний ключ знань і головні документи студента: студентський квиток і залікову книжку, а потім виголосили клятву студента. Відтепер першокурсники повноправні члени студентської сім’ї.