Студентська науково – дослідницька конференція

Новости

15.05.2018р.  у м.Харкові на базі КЗОЗ «ХОМК» відбулась 53-я обласна студентська науково – дослідницька  конференція  присвячена «Розвитку охорони здоров’я на Слобожанщині в історичному та сучасному вимірі».

Наші студенти   Гусєва І. та Коломієць О. під керівництвом Григорян А.О. взяли участь та посіли  почесне ІІІ місце.

День вишиванки

Новости

У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Студенти коледжу долучилися до свята і прийшли на навчання у вишитих сорочках.

Профорієнтаційний захід

Новости

15 травня 2018 року КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради прийняв участь у  профорієнтаційному заході для учнів випускних класів розташованих в населених пунктах що входять до складу Старосалтівської об’єднаної громади Вовчанського району, що був організований Вовчанським районним центром зайнятості. Всі учасники заходу, що завітали до експозиції Вовчанського медичного коледжу мали можливість переглянути мультимедійні презентації та відео-фільми про життя коледжу, а викладачі та студенти розповіли про перспективи навчання у Вовчанському медичному коледжі та запросили всіх бажаючих до нашої великої родини.

Усний журнал «Незгасна пам’ять»

Новости

Студенти коледжу взяли участь в усному журналі «Незгасна пам’ять»,  який проходив у юнацькій бібліотеці і був присвячений   Дню Перемоги у Другій світовій війні. За цим святом – патріотизм і героїзм, мужність і сила тих, хто вірив у перемогу над ненависним ворогом і наближав її. Журнал складався із двох сторінок: «Навічно в пам’яті народній» і «Поети Вовчанщини». Мета заходу: вшанування подвигу українського народу у боротьбі з нацизмом, висловлення поваги ветеранам війни та увічнення пам’яті про полеглих на фронтах війни та загиблих мирних жителів. Студенти почули  місцевого поета Бондаренко В.П. і юного поета,  учня ліцею Никоненко В., які прочитали  вірші про Другу світову війну. Студенти ознайомились з виставкою «Минуле й сьогодення єднає пам’ять живих».

Студентська науково-практична конференція

Новости

Пізнавальна, традиційна, практично спрямована, насичена цікавими відкриттями у медицині пройшла у КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради студентська науково-практична конференція. Конференція стала своєрідним творчим звітом педагогічного та студентського колективу закладу.  Тематика підготовлених доповідей: «Адміністративна та дисциплінарна відповідальність медичних працівників» (Міхайлова А., Слєсаренко М. гр. Л-22, керівник Євдошенко Ю.Л.), «Шукаємо лідерів, щоб звільнити світ від туберкульозу» (Бірюкова А. гр. С-31, керівник Журавель М.Й.), «Вбивство ненароджених дітей»(Іванова Д. гр.Л-32, керівник Корлякова І.В.), «Магічні засоби лікування дітей на Слобожанщині»(Цапенко А., Філатова І. гр.С-11, керівник Самойленко Т.В.), «Ми – за здоровий спосіб життя» (Масягіна Є. гр. С-21, керівник Шинкарук Ю.І.), «Вплив комп’ютера на психіку людини» (Золотухін Д. гр. Л-11, керівник Кравченко О.А.), «Прихована небезпека» (Гусєва І. гр. С-32, керівник Григорян А.О.), «Екологічні проблеми сьогодення» (Скорич Л. гр. С-41, керівник Харківська Л.П.), «Рак – не вирок» (Захарченко Ю. гр. С-41, керівник Никитенко О.А.), «У здоровому тілі – здоровий дух» (Соколовська І. гр. Л-11, керівник Камеристий Ю.О.), «Фізична культура – запорука здоров’я» (Серебрякова А. гр. Л-11, керівник Кузнецова Н.В.). Всі доповіді супроводжувалися мультимедійним супроводом, а  доповідачі  показали високий рівень володіння матеріалом. Переможцем  у конференції  стала  доповідь гуртка «Сестричка» з теми: «Прихована небезпека». За результатами конференції було нагороджено грамотами всіх учасників.