Обласна науково-практична конференція педагогічних працівників

Новости

2 лютого 2018 року відбулася обласна  науково-практична конференція педагогічних працівників ВМ (Ф)НЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківського регіону: «З досвіду роботи: інноваційні освітні методики та технології». Виступили з доповідями і поділилися досвідом роботи  заступник директора з навчальної роботи Бондарцова Н.В. «Підвищення результативності освітнього процесу шляхом застосування інтерактивних технологій при вивченні дисципліни «Медсестринство в педіатрії», викладачі Журавель С.В. «Використання особистісно-орієнтовних технологій, як провідний напрямок діяльності на заняттях  з основ  екології та профілактичної медицини», Журавель М.Й. «Застосування інноваційних освітніх технологій на заняттях з внутрішньої медицини».

Після завершення конференції відбулося обговорення доповідей, підведення підсумків роботи і вручення сертифікатів.

«Герої Крут – ніхто не забутий»

Новости

29 січня  виповнюється 100років, як українські студенти-вояки у бою під Крутами ціною власного життя зупинили переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога-більшовицьку армію,  яка фактично наступала на українську державність. Студенти групи С-11 взяли участь у спільному заході з районною  бібліотекою «Герої Крут – ніхто не забутий».

«Я – майбутній політик»

Новости

Студентка групи Л-41  Ребрій  Анастасія взяла участь у Всеукраїнському конкурсі- есе за темою: «Я – майбутній політик» і була  визначена дипломом.

ЗНО-2018

Новости

ЗНО-2018