ХVІІ науково-практична конференція

Новости

18 січня 2018 року на базі КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради була проведена ХVІІ науково-практична конференція з теми: «Інтерактивні технології навчання: теорія, практика, досвід».

Мета конференції: обмін досвідом по впровадженню інноваційних технологій та інтерактивних методів навчання в освітній процес підготовки майбутніх молодших спеціалістів у ВМНЗ І-ІІ р.а.

Початком роботи конференції став виступ Бондарцової Н.В. в.о. директора коледжу, яка ознайомила учасників конференції з актуальною методичною проблемою «Підвищення результативності освітнього процесу шляхом застосування інтерактивних технологій при вивченні дисципліни: «Медсестринство в педіатрії». У своєму виступі Ніна Василівна звернула увагу, що вся діяльність на заняттях та в позааудиторнійроботі направлена на  розвиток творчої особистості студента. Тому особлива увага приділяється інтерактивним методам навчання, що дають можливість створити атмосферу зацікавленості кожного в роботі, допомагають проявити самостійність, розвивають творчі здібності студентів.

Викладач Журавель М.Й. поділився досвідом: «Застосування інноваційних освітніх технологій на заняттях з внутрішньої медицини». Також зі своїм досвідом присутніхознайомили викладачі: Самойленко Т.В., Злобіна Н.В., Григорян А.О., Никитенко О.А., Левчук В.П.

По завершенню пленарної частини конференції відбулося засідання секційних засідань ЦПК.

Семінар-практикум для викладачів

Новости

11 січня 2018 року у КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради відбувся методичний семінар-практикум для викладачів з теми: «Методика використання інтерактивних технологій на заняттях».

Мета семінару: розширити та удосконалити знання викладачів про інтерактивні технології навчання; здійснити пошук шляхів підвищення ефективності кожного заняття; розвивати творчий потенціал викладача. Захід складався з теоретичної та практичної частин. Методист Самойленко Т.В. підготувала міні-лекцію «Інтерактивні технології  навчання». Тамара Василівна звернула увагу присутніх на важливість вибору методичних прийомів та їх застосування в освітньому процесі.В практичній частині були проілюстровані такі інтерактивні прийоми: «Ажурна пилка», «Мікрофон», «Займи позицію», «Снігова куля», «Інтерактивна дискусія»,  «Порожнє крісло» та інші форми  і методи. Викладачі активно працювали у об’єднаних групах по обговоренню інтерактивних методів. Такі семінари – практикуми дають можливість викладачам спілкуватися  між собою, ділитися своїм досвідом та підвищувати  рівень професійної компетентності.