Відкрите заняття

Новости

Педагогічний досвід кожного викладача є тим незримим багажем який поповнюється, відшліфовyється, викристалізовується з року в рік, набуваючи нових, неповторних відтінків.

5.12.2017 року пройшло вдкрите заняття для викладачів медичних коледжів Харківського регіону з дисципліни:«Фізіологія» на тему: «Фізіологія сенсорних систем», яке підготувала викладач вищої категорії Журавель С.В.

Заняття було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних форм і методів навчання,  що сприяє покращенню навчальних досягнень, та розвиває творчу особистість студентів.

 

Всеукраїнський тиждень права

Новости

З 04.12.17 р. по 08.12.17 р.  КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради  провів  Всеукраїнський тиждень  права.

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини  для всіх студентів коледжу був проведений Всеукраїнський урок на тему: «Права людини», студенти ознайомились з Конвенцією про права людини, зі змістом основних положень Конституції України і розглянули  документальний  фільм «Права людини».

До медичного коледжу,з метою підвищення загального рівня правової культури, було запрошено помічника  голови Вовчанського районного суду Бородай О.В., яка ознайомила студентів з темою «Механізм захисту прав людини та громадянина» таадвоката юридичної консультації  Кундіус З.В. з лекцією  на тему: «Виникнення Держави і права».

В академічних групах  пройшли виховні години «Знай свої права», ав групі

С-21  проведено турнір«Юні знавці права»  під керівництвом викладача  основ  права Євдошенко Ю.Л.

В коледжі  відбулася  конкурс-виставка стенгазет і малюнків «Захист прав людини».

У бібліотеці навчального закладу студенти  коледжу  ознайомились з тематичною виставкою юридичної літератури «Я і закон». На виставці були представлені  Закони України, Кодекси Законів України та нормативно-правові акти, підручники.

З метою  підвищення прозорості та відкритості діяльності судових органів, забезпечення вільного доступу до інформації в діяльності,  Вовчанський  районний  суд провів 08.12.2017 р. День відкритих дверей,який відвідали студенти Вовчанського медичного коледжу.

Спартакіада

Новости

30 листопада 2017 року відбулася Зимова студентська спартакіада  Вовчанського району, в якій ІІ командне місце посіли студенти нашого коледжу:

-жіноча команда з волейболу – І місце;

- чоловіча команда з футзалу – ІІІ місце;

- змагання з шашок: Колісник Є., гр. Л-32, Векшенко Л.. гр. С-42,   – І місце;

- змагання з шахматів: Хлистунова В.гр. Л-21, Петров А., гр. Л-41 – ІІ місце;

- змагання з настільного тенісу: Резнік Д., гр. Л-21; Маркова Т., гр. Л-21 – ІІІ місце.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних досягнень!!!