Відкрите заняття з хірургії

Новости

8 листопада 2017 року викладачем дисципліни «Медсестринство в хірургії» Никитенко О.А.  було проведено відкрите заняття  з теми: «Догляд за онкологічними хворими» в групі С-42. Мета: удосконалення практичних навичок та вмінь. На занятті студенти демонстрували практичні навички по догляду за колостомою, епіцистомою, гастростомою, годування пацієнта через гастростому, складали ректороманоскоп, збирали набір інструментів для трахеотомії, демонстрували перев’язку післяопераційної рани.

Гарна підготовка студентів, глибоке володіння матеріалом, тісна співпраця групи та викладача свідчить про постійну ґрунтовну роботу викладача на заняттях. Продемонстровані  уміння і навички,  ще раз демонструють належний професіоналізм викладача, а також достатній рівень практичної підготовки студентів коледжу.

День української писемності та мови

Новости

9 листопада у КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради відзначили День української писемності та мови.

В цей день студенти коледжу долучилися до написання ХVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності з метою пропагування грамотності, підтримки державного потенціалу нації та виховання високої мовної культури.

Також в цей день у коледжі стартував І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Оголошення

Заходите на нашу страницу в Facebook