Обласна студентська конференція

Новости

11 травня 2017 року у КЗОЗ “Харківський обласний медичний коледж” відбулася 52-га обласна студентська конференція за підсумками науково-дослідної та творчої роботи студентів у ВМ(Ф)НЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківського регіону “Розвиток охорони здоров’я та Слобожанщині в історичному та сучасному вимірі”.

Студенти нашого коледжу Митурич Оксана (група С-41), Петров Антон (група Л-31) взяли активну участь та посіли почесне ІІ місце.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих злетів.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Новости

Працівники та студенти КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради активно включилися у проведення Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, який проходить у період з 8 по 14 травня 2017 року.

Заплановані заходи проводяться в Україні у 2017 році у рамках десятиліття Дій з Безпеки Дорожнього руху 2011-2020 р.р, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 10 травня 2010 року №64/255.

Під час проведення Тижня головна увага звертається на ключові фактори скоєння смертельних ДТП та дорожньо-транспортного травматизму.


Науково-практична конференція

Новости

03.05.2017 року в КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради підведено підсумки роботи гуртків за рік. Була проведена студентська науково-практична конференція під девізом: “Розвиток охорони здоров’я на Слобожанщині в історичному та сучасному вимірі”.

«Відкрита першість Харківської області»

Новости

28-29 квітня 2017 року вперше студенти КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради Воротня Анна, Череда Артем та Пономарьов Олександр взяли  участь в змаганнях бригад екстреної медичної допомоги «Відкрита першість Харківської області».

Студенти коледжу успішно справилися із покладеними завданнями: надали невідкладну допомогу постраждалим під час ДТП, пацієнту під час приступу інфаркту міокарда, провели практичні навички, склали тестовий контроль, досить активно надавали медичну допомогу постраждалим під час вибуху в парку.

На завершення конкурсу журі високо оцінили  практичні уміння, високу теоретичну підготовку студентів, вміння швидко орієнтуватися в екстремальних ситуаціях та нагородили грамотою та кубком.

Вітаємо та бажаємо високих досягнень в обраній професії!