“Зробимо Україну чистою разом!”

Новости

В рамках Всеукраїнської соціально-екологічної акції “Зробимо Україну чистою разом!”, яка проводиться за ініціативи громадської організації “Let’s do it, Ukraine” під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко у КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради була проведена низка заходів:

- екологічна конференція для студентів І-ІІІ курсів “Збережемо Україну для майбутніх поколінь”:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- конкурс стінгазет “Екологія починається з мене”;

 

 

 

 

 

 

- прибирання прилеглої та закріпленої території міста.

Дякуємо всім за участь в акції та призиваємо займати активну життєву позицію у сфері поліпшення екологічної ситуації в Україні та охороні природного середовища і довкілля, раціонального природокористування.

Голова студентської ради коледжу Нежута О.

Регіональна науково-практична конференція

Новости

7 квітня 2017 року в Харківському гідрометеорологічному технікумі Одеського державного екологічного університету відбулася регіональна науково-практична конференція “Екологія. Людина. Майбутнє.” (присвячена Дню довкілля).

Студенти нашого коледжу Гога Роман та Шумейко Анастасія, під керівництвом викладача Харківської Л.П., взяли активну участь та виступили з доповідями: “Вплив шуму на організм людини” та “Основа здоров’я людини – здорове харчування”.

По закінченню заходу всі учасники були нагороджені почесними грамотами.

“За чисте довкілля”

Новости

Студенти та співробітники КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради взяли активну участь в щорічній Всеукраїнській акції з благоустрою “За чисте довкілля”.