Новости

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 25.03.2020 № 239 карантин продовжено до 24.04.2020.
Проведення пробного ЗНО та основної сесії ЗНО перенесено на більш пізні дати.
Адміністрація коледжу інформуватиме про зміни

До уваги вступників!

На основі повної загальної середньої освіти (11 класів)

Реєстрація електронних кабінетів та завантаження необхідних документів розпочалася

01 серпня 2020 року.

Для надання допомоги під час подання заяв в електронній формі в Комунальному  закладі охорони здоров’я “Вовчанський медичний фаховий коледж” Харківської обласної ради створено консультаційний центр при приймальній комісії. Вступники можуть звертатися до консультаційного центру коледжу з метою створення електронного кабінету, внесення заяв в електронній формі, завантаження додатка до документа про повну загальну середню освіту.

Прийом заяв та документів розпочинається 13 серпня 2020 року.

Реєстрація та робота електронних кабінетів вступників закінчується 30 вересня 2020 року.

Вступ на базі 9 класів ПРОДОВЖЕННО!!!

Шановні вступники 2020 року!

КЗОЗ “Вовчанський медичний фаховий коледж” Харківської обласної ради продовжує прийом документів на основі базової загальної середньої освіти (9 класів). Прийом документів буде здійснюватися з 01.08.2020 по 22.08.2020.

Запрошуємо Вас на навчання до фахового коледжу!

Чекаємо саме на Вас!

1 липня розпочалося повернення коштів за пробне ЗНО

Що потрібно знати, щоб швидко отримати кошти?

Кому повертають кошти?

Кошти повертатимуть саме тій особі, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО. Ні мамі, ні батькові, а саме тим учасникам та учасницям, які були зареєстровані на тестування.

Як отримати кошти через ПриватБанк?

Необхідно мати будь-яку картку в ПриватБанку, оформлену саме на учасника/учасницю пробного ЗНО. Фінансовий телефон у ПриватБанку повинен співпадати з телефоном, вказаним під час реєстрації на пробне ЗНО як основний.

Як дізнатись про отримання коштів?

Ті учасники, які мають картку ПриватБанку, отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів на картку.

Що робити, якщо немає картки ПриватБанку? 

Необхідно звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку та оформити картку безкоштовно за 15  хвилин. Із собою потрібно мати паспорт або електронну ID-картку.

Якщо учасник/учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24, не відвідуючи відділення. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку ПриватБанку.

Коли потрібно встигнути оформити картку?

Якомога швидше. Однак якщо зараз немає змоги потрапити до банку, є час до кінця листопада – програма повернення коштів діятиме до 1 грудня 2020 року.

Що робити, якщо при реєстрації на пробне ЗНО вказано не свій телефон, а одного з батьків? Або якщо за цей час свій номер телефону змінився?

Необхідно зайти у сервіс визначення результатів на сайті УЦОЯО та змінити основний номер телефону на той, що прив’язаний до картки.

Інструкцію щодо повернення коштів також розміщено на сайті ПриватБанку – з нею можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, цьогоріч у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНОпройшли його вдома. 15 червня відбулось тестування з української мови та літератури, 17 червня – з усіх інших предметів.

17 червня Кабінет Міністрів ухвалив порядок повернення коштів усім учасникам пробного ЗНО. На це буде витрачено 52 млн 450 тис грн з фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками.

Увага! Карантин продовжено!

Згідно постанови Кабінету Міністрів України №500 від 17 червня 2020 року карнтин продовжено до 31 липня 2020 року.

До Вашої уваги національна онлайн-платформа “Дія. Цифрова освіта”

Стипендії кращим студентам

Сьогодні були вручені іменні стипендії кращим студентам КЗОЗ  ”Вовчанський медичний фаховий коледж” Харківської обласної ради Червоній Аліні, Хайло Діані та Дем’яненко Валерії .

Педагогічний та студентський колектив щиро дякує народному депутату України Дмитру Олексійовичу Шенцеву за підтримку та благодійну допомогу. Ваша діяльність спонукає молодь до нових звершень!

День відкритих дверей online

25.05.2020 р. профорієнтаційною командою коледжу разом з приймальною комісією   провели день відкритих дверей online

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ ПОСЛАБИВ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ

Підвищення кваліфікації

Викладачі коледжу активно працюють над підвищенням кваліфікації.  У квітні було опановано курс  підвищення кваліфікації на тему: “Використання безкоштовних онлайн-ресурсів для організації навчального процесу в дистанційній формі”, який містив актуальні проблеми дистанційного навчання: знання можливостей та механізмів використання Google-сервісів для організації навчального процесу в дистанційній формі, розуміння алгоритму роботи з сервісом Google Classroom, розуміння особливостей організацій навчальних занять у формі відеоконференції.

Активна робота викладачів

Під час карантину викладачі коледжу активно працюють над своїми творчими доробками

« Older Entries