Новости

“Люди свободи”

10 листопада студенти групи С-22 КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради побували на екскурсії в історико-краєзнавчому музеї, де ознайомились з виставкою: “Люди свободи”, яка присвячена героям, які внесли свій здобуток у формування української державності.

Заходи в бібліотеці

14 листопада студенти медичного коледжу Гога Роман група  Л-41 і Гусєва Ірина група С-32 виступили в бібліотеці для юнацтва міста Вовчанська з доповіддю: “Вся суть життя – в служінні людям”, яка присвячена 150 річчю від дня народження голови Вовчанської земської управи Василя Григоровича Колокольцова.

Відкрите заняття з хірургії

8 листопада 2017 року викладачем дисципліни «Медсестринство в хірургії» Никитенко О.А.  було проведено відкрите заняття  з теми: «Догляд за онкологічними хворими» в групі С-42. Мета: удосконалення практичних навичок та вмінь. На занятті студенти демонстрували практичні навички по догляду за колостомою, епіцистомою, гастростомою, годування пацієнта через гастростому, складали ректороманоскоп, збирали набір інструментів для трахеотомії, демонстрували перев’язку післяопераційної рани.

Гарна підготовка студентів, глибоке володіння матеріалом, тісна співпраця групи та викладача свідчить про постійну ґрунтовну роботу викладача на заняттях. Продемонстровані  уміння і навички,  ще раз демонструють належний професіоналізм викладача, а також достатній рівень практичної підготовки студентів коледжу.

День української писемності та мови

9 листопада у КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради відзначили День української писемності та мови.

В цей день студенти коледжу долучилися до написання ХVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності з метою пропагування грамотності, підтримки державного потенціалу нації та виховання високої мовної культури.

Також в цей день у коледжі стартував І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Відеоролик про Вовчанський медичний коледж

Відео-ролик про Вовчанський медичний коледж 1

 

Відео-ролик про Вовчанський медичний коледж 2

Заходи у районній бібліотеці

Студенти коледжу взяли участь у спільному заході з Вовчанською районною бібліотекою до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми”.

Тиждень з охорони праці

Під час тижня з  охорони праці та безпеки життєдіяльності, який був організований   викладачем  Передерій С.Ф.,  в бібліотеці була відкрита виставка кращих робіт студентів, підготовлений цікавий матеріал з БЖД. Студенти підготували  кросворди, малюнки на протипожежну тематику; прослухали лекції про техногенну безпеку, правила дорожнього руху; відвідали ДПЧ-47, де побачили техніку, що стоїть на сторожі надзвичайних ситуацій. Запрошені до коледжу працівники МНС   розповіли про заходи щодо попередження природних та техногенних небезпек.

Тиждень хірургії

З 17.10 по 20.10.2017 року в КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради викладачем Никитенко О.А. був проведений тиждень хірургії. В рамках  тижня  проведені: виставка санбюлетенів та творчих робіт студентів «Новини хірургії», вікторина з хірургії, випущені стінгазети «Хірургія – це цікаво» та «Вони прооперували себе самі».  Найбільшу цікавість у студентів викликав практичний конкурс на кращу хірургічну медсестру, який був проведений між студентами випускних груп гр. С-41 та С-42. Учасники продемонстрували добрі теоретичні знання з хірургії та практичні навички по наданню першої допомоги при переломі ключиці, одяганню стерильного одягу та підготовці наборів інструментів для трахеотомії та ампутації кінцівки. Переможцями стала  команда гр. С-41. Проведення тематичного тижня активізує студентів до самостійної роботи, сприяє поглибленню знань з хірургії.

Конкурс малюнків “Протидія торгівлі людьми”

Студенти коледжу взяли участь у конкурсі малюнків в рамках проекту “Протидія торгівлі людьми”.

Завданнями конкурсу є підвищення рівня обізнаності щодо проблеми торгівлі людьми та  домашнього насильства серед  молоді; формування в молодіжному середовищі ставлення до зазначеної проблематики з прозиції  пріоритету прав людини.

Відкриття конкурсу імені Тараса Шевченка.

І знову, як щорічно, у цю осінню пору починає наша Україна день новий із Шевченківським словом.

10 жовтня 2017 року у КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

« Older Entries