Новости

Конкурс ім. Т.Г. Шевченка

І знову, як щорічно,  у цю осінню пору починає наша Україна день новий із Шевченковим словом:

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття.

І голос твій нам душу окриля.

18 жовтня 2018 року в КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради  відбулося урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка для  студентської молоді.

“Школа вакцинації”

“Школа вакцинації”  відкрила свої двері для студентів! Даний проект започаткований задля того, щоб молоді фахівці в галузі охорони здоров’я отримали якомога більше знань з імунопрофілактики ще за часів навчання. Присутніми були студенти 4 курсів медсестринського та фельдшерського відділень. Перший день роботи “Школи” був присвячений ознайомленню з основними поняттями в імунопрофілактиці та епідемічною ситуацією з кору в країні та регіоні. Першим спікером була лікар-епідеміолог, викладач медичного коледжу та член ГО “Батьки за вакцинацію”- Катерина Іванівна Голінська. Вона розповіла про історію вакцинації, види вакцин та способи їх виготовлення. Також було акцентовано увагу на техніці проведення щеплень. Другим спікером була провакцинальний сімейний лікар та викладач коледжу Анастасія Петрівна  Спасібо. Її доповідь  присвячена такому грізному захворюванню як кір та способам його попередження.

Були розібрані клінічні випадки кору серед населення міста та озвучена статистика захворюваності на кір по Україні та у Вовчанському районі.

Виховна година “Прагнемо миру”

1 вересня відбулася виховна година “Прагнемо миру”, метою якої було доведення студентам необхідності збереження миру в усьому світі, виховання почуття патріотизму, ціннісного ставлення до всіх держав.

1 вересня

1 вересня у КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня знань та посвячення першокурсників у студенти, які розпочалися з привітання губернатора Харківської області Ю. Світличної.

Захід відвідали почесні гості: перший заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Воловик Л.В., керівник громадської приймальні партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роскошна Н.О.

Гості та директор коледжу Даузе Г.М. поздоровили викладачів та студентів з початком нового навчального року та побажали перемог та успіхів у навчанні, цікавих занять; наснаги, терпіння, сил та натхнення.

У святковій і урочистій атмосфері першокурсники отримали символічний ключ знань і головні документи студента: студентський квиток і залікову книжку, а потім виголосили клятву студента. Відтепер першокурсники повноправні члени студентської сім’ї.

“Молоді таланти Харківщини”

Студенти  І курсу  медсестринського відділення Цапенко А. та Дем’яненко В. взяли участь в обласному конкурсі “Молоді таланти Харківщини” та посіли призові місця.

Вітаємо дівчат та бажаємо подальших творчих злітів!

Змагання з волейболу

У районних змаганнях з волейболу прийняла участь команда Вовчанського медичного коледжу  у складі:  Обелець Наталя Л-32, Харламова Юлія Л-32, Калініченко Анна С-31, Канаєва Карина Л-31, Курільченко Настя Л-31, Колеснік Катя С-21 та здобули четверте місце.

Бажаємо подальших спортивних досягнень!

Відеоролик про Вовчанський медичний коледж

Відео-ролик про Вовчанський медичний коледж 1

 

Відео-ролик про Вовчанський медичний коледж 2