Новости

Наші досягнення

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу щороку в коледжі проводиться І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, переможціякого беруть участь в обласному етапі.

Приємно, що цього року студентка ІІ курсу медсестринського відділення Цапенко Анна увійшла в десятку кращих знавців української мови. Боротьба була нелегкою, адже участь брали студенти всіх вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Харкова та Харківського регіону.

В цій нелегкій боротьбі студентка Вовчанського медичного коледжу була однією з найкращих.

Звичайно, такі високі досягнення – це не просто посмішка фортуни, а важка, тривала, наполеглива, творча праця як студентки, так і викладачів коледжу.

Ми пишаємося нашими результатами, адже вони свідчать про те, що в коледжі навчаються розумні, здібні, талановиті студенти та працюють кваліфіковані й досвідчені викладачі, які можуть передати свої знання та вміння молодому поколінню.

Г. Білоніжко,  голова ЦПК загальноосвітньої, гуманітарної та соціально-економічної підготовки

Бесіда “Права людини”

12.12.2018 р. зі студентами І-их та ІІ-их курсів медсестринського та фельдшерського відділення було проведено бесіду “Права людини” начальником Бюро правової допомоги Уханьової М.О.

Лекція в рамках Всеукраїнського тижня права

Студенти групи С-31 КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради 11.12.2018 р. в рамках Всеукраїнського тижня права прослухали лекцію, яку провела помічник голови Вовчанського районного суду Харківської області Бородай О.В. на тему: “Кримінальна відповідальність в охороні здоров’я”.

Наші перемоги

Студентка ІІ курсу медсестринського відділення Придачина Софія стала переможницею обласного галузевого конкурсу декоративно-прикладного мистецтва “Натхнення” в номінації “Вишивка бісером”.

Цей конкурс був організований обласним комітетом Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я.

Вітаємо Софію і бажаємо подальших творчих успіхів!

Спартакіада

29.11.2018 р. команда КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради прийняла участь у традиційній зимовій спартакіаді студентської молоді Вовчанського району де виборола почесне друге місце.

У змаганнях з волейболу та з шахів спортсмени отримали очікувану  перемогу.

Вітаємо!

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Викладачі та учні тепло зустріли студентів коледжу, які завітали до Рубіжанської загальноосвітньої школи   напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Студенти підготували змістовну презентацію, фрагменти документальних фільмів та актуальні статистичні дані.

Привітання з Днем студента

Напевно, найвеселіші і діяльні часи в житті людини, це студентські роки, роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Кожен день несе щось нове, незвичайне, свіже в сприйнятті.

Вітаю всіх студентів: колишніх, нинішніх і майбутніх, і бажаю успіхів в житті, нехай студенство приносить не тільки веселощі, але й знання!

Голова студентської ради коледж

До вашої уваги відеоролик

Міжнародний день відмови від паління

13 листопада відбулася відкрита виховна година до Міжнародного дня відмови від паління.

Студенти коледжу закликають молодь відмовитися від паління.

Радіодиктант єдності

Студенти КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради взяли участь у 18 радіодиктанті єдності, що традиційно відбувся у День української писемності й мови 9 листопада.

День відкритих дверей

9 листопада 2018 року у коледжі було проведено День відкритих дверей.  Традиційно восени медичний заклад презентували випускники фельдшерського відділення 2019 року. До уваги майбутніх абітурієнтів був  представлений професійно-практичний конкурс, під час якого  команди «Стражі медицини» та «Адреналін»  фельдшерського відділення продемонстрували відпрацювання практичних навичок. У залі панувала атмосфера веселого  та креативного  студентського життя.

« Older Entries