Новости

За чисте довкілля

Екологічне виховання молоді є  невід’ємною складовою освітнього процесу. Студенти коледжу взяли участь у суботнику в рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та призвали мешканців міста дотримуватись чистоти та порядку.

«Твоя професія – твій успіх!»

19 березня 2019 року  члени профорієнтаційної ради коледжу взяли участь у профорієнтаційному заході «Твоя професія – твій успіх!» що був організований Вовчанською дитячою районною бібліотекою сумісно з Вовчанською районною філією Харківського обласного центру зайнятості, який проходив на базі Вовчанської загальноосвітньої школи №3.

Під час заходу присутніх у залі познайомили з студентським життям та перевагами професії медичного працівника.

Товариська зустріч з волейболу

Волейбол у Вовчанському  медичному  коледжі є одним із найпопулярніших видів спорту. В рамках проведення профорієнтаційної роботи 12 березня 2019 року на базі КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж » ХОР відбулася товариська зустріч з волейболу серед дівчат між командами  КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» ХОР, Новоолександрівської загальноосвітньої школи та Загальноосвітньої школи №7 .

Змагання видалося напрочуд  цікавим і захоплюючим, адже  волейбол -  це гра, яка вимагає хорошої реакції і міцних рук. Приємно, що у впертій боротьбі перемога дісталася  команді «Вовчанський медичний коледж » ХОР –  маємо гарне спортивне майбутнє. Тож вітаємо учасників команд і бажаємо їм перемог в спорті і в житті.

Після змагань усім учасникам вручили рекламні матеріали про Вовчанський медичний коледж. Школярі отримали задоволення від спілкування та приділеної їм уваги.

ХVІІІ науково-практична конференція

14 січня 2019 року на базі КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської  обласної  ради  була проведена ХVІІІ науково-практична конференція «Інноваційні технології навчання: теорія, практика, досвід». Мета конференції:  обмін досвідом по впровадженню інноваційних та інтерактивних технологій навчання. На пленарному засіданні виступили директор коледжу Даузе Г.М., методист Самойленко Т.В., викладачі Грабар Л.М., Юрчук Ю.І., Кузнєцова Н.В., Савіч-Заблоцький К.В., Никитенко О.А. Засідання конференції було продовжено на секційних засіданнях, де викладачі також поділились своїм досвідом по використанню інноваційних технологій з різних дисциплін. У цілому на конференцію було представлено понад 25 доповідей та наукових статей, найкращі будуть рекомендовані до участі у щорічній Обласній науково-практичній конференції педагогічних працівників ВМНЗ І-ІІ р.а. на базі КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж».

МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

10 січня 2019р.,з метою вдосконалення професійної майстерності викладачів та впровадження інноваційних технологій на заняттях, у коледжі було проведено методичний семінар-практикум для викладачів з теми: «Інноваційний розвиток освітнього закладу через впровадження освітніх проектів». Форма проведення: інтерактивна гра-квест «4 ключі до скрині скарбів». Викладачі активно працювали у об’єднаних групах по обговоренню завдань. Реалізація інноваційних технологій в системі освіти є життєво необхідною, гарантує стійке існування нашого коледжу в нових умовах та дозволяє сміливо дивитись у майбутнє.

Відзначення 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан

Студенти групи С-11 КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради взяли участь у спільному заході з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, який відбувся у юнацькій бібліотеці. Перед студентами виступили воїни-афганці В.Шугаєв і М.Сухойванов, які розповіли про події того часу. Мужність воїнів-афганців, їх сміливість, військове братерство служить яскравим прикладом і для теперішнього покоління. Пам’ять про події тих років, безповоротні втрати, назавжди залишаться в серцях українців.

Обмін досвідом

Проведені відкриті заняття

Практичне заняття в групі Л-21 з дисципліни: «Основи латинської мови з медичною термінологією» на тему: «Вступ. Латинська азбука. Правила читання голосних та приголосних»,викладач Злобіна Н.В.Студенти ознайомились з правилами читання та вимови голосних та приголосних літер латинського алфавіту, класифікацією звуків.

 

Лекційне заняття в групі Л-31 з дисципліни: «Неврологія» на тему: «Порушення мозкового кровообігу», викладач Ілюхіна А.Б. Судинні захворювання головного мозку – важлива медико-соціальна проблема, фельдшер повинен вміти поставити правильний діагноз та вчасно надатидопомогу на до госпітальному етапі.

 

Лекційне заняття в групі Л-32 з дисципліни: «Акушерство» на тему:«Невиношуваннята переношування вагітності», викладач Грабар Л.М. Студенти ознайомились з аномаліями пологової діяльності,  яка є однією з актуальніших проблем в акушерстві.

 

Лекційне заняття в  групі С-31 з дисципліни: «Медсестринство в акушерстві» на тему: «Вузькі тази. Неправильне положення плода», викладач Григорян А.О. Знання методів діагностики вузького тазу, особливостей перебігу та ведення пологів, а також профілактики ускладнень є необхідним в підготовці медпрацівників.

Наші досягнення

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу щороку в коледжі проводиться І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, переможціякого беруть участь в обласному етапі.

Приємно, що цього року студентка ІІ курсу медсестринського відділення Цапенко Анна увійшла в десятку кращих знавців української мови. Боротьба була нелегкою, адже участь брали студенти всіх вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Харкова та Харківського регіону.

В цій нелегкій боротьбі студентка Вовчанського медичного коледжу була однією з найкращих.

Звичайно, такі високі досягнення – це не просто посмішка фортуни, а важка, тривала, наполеглива, творча праця як студентки, так і викладачів коледжу.

Ми пишаємося нашими результатами, адже вони свідчать про те, що в коледжі навчаються розумні, здібні, талановиті студенти та працюють кваліфіковані й досвідчені викладачі, які можуть передати свої знання та вміння молодому поколінню.

Г. Білоніжко,  голова ЦПК загальноосвітньої, гуманітарної та соціально-економічної підготовки

Бесіда “Права людини”

12.12.2018 р. зі студентами І-их та ІІ-их курсів медсестринського та фельдшерського відділення було проведено бесіду “Права людини” начальником Бюро правової допомоги Уханьової М.О.

Лекція в рамках Всеукраїнського тижня права

Студенти групи С-31 КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради 11.12.2018 р. в рамках Всеукраїнського тижня права прослухали лекцію, яку провела помічник голови Вовчанського районного суду Харківської області Бородай О.В. на тему: “Кримінальна відповідальність в охороні здоров’я”.

« Older Entries