Новости

День здоров’я

З метою пропаганди здорового способу життя, відмова від шкідливих звичок та з нагоди відзначення Дня фізкультури та спорту 11 вересня у КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради був проведений День здоров’я.

Студенти коледжу мали можливість зварити польову кашу, проявити себе в спортивних змаганнях та різноманітних конкурсах.

Бажаємо всім міцного здоров’я, миру, добра та життєвого оптимізму.

 

Виховна година “Україна на карті Європи”

1 вересня у КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради пройшла відкрита виховна година “Україна на карті Європи”, яка мала на меті поглиблення знань студентів про загальноєвропейські цінності та традиції, місцем та значенням України у світі, культурними надбаннями.

День знань в коледжі

1 вересня у КЗОЗ “Вовчанський медичний  коледж” Харківської обласної ради відбулися урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року та посвяти першокурсників у студенти.

Директор коледжу Даузе Г.М. щиро привітала всіх присутніх зі святом та побажала успіхів у досягненні поставлених цілей, миру, добра  й життєвого оптимізму.

Студенти випускних груп вручили першокурсникам символічний ключ знань, залікову книжку та студентський квиток.

Бажаємо успіхів у новому навчальному році!

Цікаво: “Проведення ліцензійних інтегрованих іспитів”

13 червня 2017 року в Україні у 112 вищих навчальних закладах було проведено ліцензійні іспити «Крок М. Сестринська справа» – для студентів, які здобувають ступінь «молодшого спеціаліста» за спеціальністю «Медсестринство» та «Крок Б. Сестринська справа» – для студентів, які здобувають ступінь «бакалавра» за цією спеціальністю.

На іспити було зареєстровано 7934 студентів-громадян України, з яких 7663 студенти на складання іспиту «Крок М. Сестринська справа» та 271 студент – на складання іспиту «Крок Б. Сестринська справа».

Порушень порядку проведення ліцензійних іспитів серед студентів не було.

Нині у Центрі тестування триває обробка результатів ліцензійного іспиту.

На фото – проведення іспиту у Вовчанському медичному коледжі
(Харківська обл.). Візьмемо за взірець майстерну організацію коледжем місця проведення ліцензійного іспиту!

https://www.facebook.com/testcentr.org.ua/?fref=ts

День Здоров’я

До Дня захисту дітей у КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради традиційно відбувся днь здоров’я, який мав на меті пропаганду здорового спосбу життя та відмову від шкідливих звичок.

Студенти мали змогу проявити себе в спортивних змаганнях, а саме: легкоатлетичній естафеті, перетягуванні канату, а також зварити смачну польову кашу та порадувати присутніх веселою спортивною піснею.

Найактивнішою, за результатами всіх конкурсів, виявилася група Л-21.

Вітаємо переможців та ба

жаємо подальших успіхів!

«Відкрита першість Харківської області»

28-29 квітня 2017 року вперше студенти КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради Воротня Анна, Череда Артем та Пономарьов Олександр взяли  участь в змаганнях бригад екстреної медичної допомоги «Відкрита першість Харківської області».

Студенти коледжу успішно справилися із покладеними завданнями: надали невідкладну допомогу постраждалим під час ДТП, пацієнту під час приступу інфаркту міокарда, провели практичні навички, склали тестовий контроль, досить активно надавали медичну допомогу постраждалим під час вибуху в парку.

На завершення конкурсу журі високо оцінили  практичні уміння, високу теоретичну підготовку студентів, вміння швидко орієнтуватися в екстремальних ситуаціях та нагородили грамотою та кубком.

Вітаємо та бажаємо високих досягнень в обраній професії!