Новости

Відкрите заняття

Педагогічний досвід кожного викладача є тим незримим багажем який поповнюється, відшліфовyється, викристалізовується з року в рік, набуваючи нових, неповторних відтінків.

5.12.2017 року пройшло вдкрите заняття для викладачів медичних коледжів Харківського регіону з дисципліни:«Фізіологія» на тему: «Фізіологія сенсорних систем», яке підготувала викладач вищої категорії Журавель С.В.

Заняття було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних форм і методів навчання,  що сприяє покращенню навчальних досягнень, та розвиває творчу особистість студентів.

 

Всеукраїнський тиждень права

З 04.12.17 р. по 08.12.17 р.  КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради  провів  Всеукраїнський тиждень  права.

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини  для всіх студентів коледжу був проведений Всеукраїнський урок на тему: «Права людини», студенти ознайомились з Конвенцією про права людини, зі змістом основних положень Конституції України і розглянули  документальний  фільм «Права людини».

До медичного коледжу,з метою підвищення загального рівня правової культури, було запрошено помічника  голови Вовчанського районного суду Бородай О.В., яка ознайомила студентів з темою «Механізм захисту прав людини та громадянина» таадвоката юридичної консультації  Кундіус З.В. з лекцією  на тему: «Виникнення Держави і права».

В академічних групах  пройшли виховні години «Знай свої права», ав групі

С-21  проведено турнір«Юні знавці права»  під керівництвом викладача  основ  права Євдошенко Ю.Л.

В коледжі  відбулася  конкурс-виставка стенгазет і малюнків «Захист прав людини».

У бібліотеці навчального закладу студенти  коледжу  ознайомились з тематичною виставкою юридичної літератури «Я і закон». На виставці були представлені  Закони України, Кодекси Законів України та нормативно-правові акти, підручники.

З метою  підвищення прозорості та відкритості діяльності судових органів, забезпечення вільного доступу до інформації в діяльності,  Вовчанський  районний  суд провів 08.12.2017 р. День відкритих дверей,який відвідали студенти Вовчанського медичного коледжу.

Спартакіада

30 листопада 2017 року відбулася Зимова студентська спартакіада  Вовчанського району, в якій ІІ командне місце посіли студенти нашого коледжу:

-жіноча команда з волейболу – І місце;

- чоловіча команда з футзалу – ІІІ місце;

- змагання з шашок: Колісник Є., гр. Л-32, Векшенко Л.. гр. С-42,   – І місце;

- змагання з шахматів: Хлистунова В.гр. Л-21, Петров А., гр. Л-41 – ІІ місце;

- змагання з настільного тенісу: Резнік Д., гр. Л-21; Маркова Т., гр. Л-21 – ІІІ місце.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних досягнень!!!

Відкрите заняття з хірургії

8 листопада 2017 року викладачем дисципліни «Медсестринство в хірургії» Никитенко О.А.  було проведено відкрите заняття  з теми: «Догляд за онкологічними хворими» в групі С-42. Мета: удосконалення практичних навичок та вмінь. На занятті студенти демонстрували практичні навички по догляду за колостомою, епіцистомою, гастростомою, годування пацієнта через гастростому, складали ректороманоскоп, збирали набір інструментів для трахеотомії, демонстрували перев’язку післяопераційної рани.

Гарна підготовка студентів, глибоке володіння матеріалом, тісна співпраця групи та викладача свідчить про постійну ґрунтовну роботу викладача на заняттях. Продемонстровані  уміння і навички,  ще раз демонструють належний професіоналізм викладача, а також достатній рівень практичної підготовки студентів коледжу.

День української писемності та мови

9 листопада у КЗОЗ “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради відзначили День української писемності та мови.

В цей день студенти коледжу долучилися до написання ХVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності з метою пропагування грамотності, підтримки державного потенціалу нації та виховання високої мовної культури.

Також в цей день у коледжі стартував І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Відеоролик про Вовчанський медичний коледж

Відео-ролик про Вовчанський медичний коледж 1

 

Відео-ролик про Вовчанський медичний коледж 2

Відкриття конкурсу імені Тараса Шевченка.

І знову, як щорічно, у цю осінню пору починає наша Україна день новий із Шевченківським словом.

10 жовтня 2017 року у КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

“Україна – понад усе!”

З метою підняття рівня національно-патріотичного виховання студентської молоді 21 вересня у м. Києві було проведено Всеукранську студентську конференцію на тему “Україна – понад усе!”

Студентки І курсу медсестриського відділення Цапенко Анна та Груздо Наталія взяли активну участь та гідно презентували доповідь “Горнусь до тебе, Україно, щоб нас ніхно не роз’єднав!”

Всесвітній День Миру

21 вересня у КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради були проведені тематичні виховні години до Всесвітнього Дня Миру на тему: «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх». Мета проведених виховних годин привернути увагу молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.

Студенти коледжу взяли участь у «флешмобі» і створили фігуру «Голуба миру».

«Відкрита першість Харківської області»

28-29 квітня 2017 року вперше студенти КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради Воротня Анна, Череда Артем та Пономарьов Олександр взяли  участь в змаганнях бригад екстреної медичної допомоги «Відкрита першість Харківської області».

Студенти коледжу успішно справилися із покладеними завданнями: надали невідкладну допомогу постраждалим під час ДТП, пацієнту під час приступу інфаркту міокарда, провели практичні навички, склали тестовий контроль, досить активно надавали медичну допомогу постраждалим під час вибуху в парку.

На завершення конкурсу журі високо оцінили  практичні уміння, високу теоретичну підготовку студентів, вміння швидко орієнтуватися в екстремальних ситуаціях та нагородили грамотою та кубком.

Вітаємо та бажаємо високих досягнень в обраній професії!