Новости

«День гідності та свободи»

14 березня 2018 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, у КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради групою Л-41 була проведена відкрита виховна година «День гідності та свободи», яка присвячена вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні і святу – Дня українського добровольця.

Обласна науково-практична конференція педагогічних працівників

2 лютого 2018 року відбулася обласна  науково-практична конференція педагогічних працівників ВМ (Ф)НЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківського регіону: «З досвіду роботи: інноваційні освітні методики та технології». Виступили з доповідями і поділилися досвідом роботи  заступник директора з навчальної роботи Бондарцова Н.В. «Підвищення результативності освітнього процесу шляхом застосування інтерактивних технологій при вивченні дисципліни «Медсестринство в педіатрії», викладачі Журавель С.В. «Використання особистісно-орієнтовних технологій, як провідний напрямок діяльності на заняттях  з основ  екології та профілактичної медицини», Журавель М.Й. «Застосування інноваційних освітніх технологій на заняттях з внутрішньої медицини».

Після завершення конференції відбулося обговорення доповідей, підведення підсумків роботи і вручення сертифікатів.

«Герої Крут – ніхто не забутий»

29 січня  виповнюється 100років, як українські студенти-вояки у бою під Крутами ціною власного життя зупинили переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога-більшовицьку армію,  яка фактично наступала на українську державність. Студенти групи С-11 взяли участь у спільному заході з районною  бібліотекою «Герої Крут – ніхто не забутий».

«Я – майбутній політик»

Студентка групи Л-41  Ребрій  Анастасія взяла участь у Всеукраїнському конкурсі- есе за темою: «Я – майбутній політик» і була  визначена дипломом.

Наша зустріч

Зі студентами коледжу проведено зустріч з полковником медичної служби у відставці Тітовим М.П. щодо відзначення річниці визволення м. Вовчанська від німецько-фашистських загарбників.

ЗНО-2018

ЗНО-2018

ХVІІ науково-практична конференція

18 січня 2018 року на базі КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради була проведена ХVІІ науково-практична конференція з теми: «Інтерактивні технології навчання: теорія, практика, досвід».

Мета конференції: обмін досвідом по впровадженню інноваційних технологій та інтерактивних методів навчання в освітній процес підготовки майбутніх молодших спеціалістів у ВМНЗ І-ІІ р.а.

Початком роботи конференції став виступ Бондарцової Н.В. в.о. директора коледжу, яка ознайомила учасників конференції з актуальною методичною проблемою «Підвищення результативності освітнього процесу шляхом застосування інтерактивних технологій при вивченні дисципліни: «Медсестринство в педіатрії». У своєму виступі Ніна Василівна звернула увагу, що вся діяльність на заняттях та в позааудиторнійроботі направлена на  розвиток творчої особистості студента. Тому особлива увага приділяється інтерактивним методам навчання, що дають можливість створити атмосферу зацікавленості кожного в роботі, допомагають проявити самостійність, розвивають творчі здібності студентів.

Викладач Журавель М.Й. поділився досвідом: «Застосування інноваційних освітніх технологій на заняттях з внутрішньої медицини». Також зі своїм досвідом присутніхознайомили викладачі: Самойленко Т.В., Злобіна Н.В., Григорян А.О., Никитенко О.А., Левчук В.П.

По завершенню пленарної частини конференції відбулося засідання секційних засідань ЦПК.

Семінар-практикум для викладачів

11 січня 2018 року у КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради відбувся методичний семінар-практикум для викладачів з теми: «Методика використання інтерактивних технологій на заняттях».

Мета семінару: розширити та удосконалити знання викладачів про інтерактивні технології навчання; здійснити пошук шляхів підвищення ефективності кожного заняття; розвивати творчий потенціал викладача. Захід складався з теоретичної та практичної частин. Методист Самойленко Т.В. підготувала міні-лекцію «Інтерактивні технології  навчання». Тамара Василівна звернула увагу присутніх на важливість вибору методичних прийомів та їх застосування в освітньому процесі.В практичній частині були проілюстровані такі інтерактивні прийоми: «Ажурна пилка», «Мікрофон», «Займи позицію», «Снігова куля», «Інтерактивна дискусія»,  «Порожнє крісло» та інші форми  і методи. Викладачі активно працювали у об’єднаних групах по обговоренню інтерактивних методів. Такі семінари – практикуми дають можливість викладачам спілкуватися  між собою, ділитися своїм досвідом та підвищувати  рівень професійної компетентності.

Відкрите заняття

Педагогічний досвід кожного викладача є тим незримим багажем який поповнюється, відшліфовyється, викристалізовується з року в рік, набуваючи нових, неповторних відтінків.

5.12.2017 року пройшло вдкрите заняття для викладачів медичних коледжів Харківського регіону з дисципліни:«Фізіологія» на тему: «Фізіологія сенсорних систем», яке підготувала викладач вищої категорії Журавель С.В.

Заняття було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних форм і методів навчання,  що сприяє покращенню навчальних досягнень, та розвиває творчу особистість студентів.

 

Спартакіада

30 листопада 2017 року відбулася Зимова студентська спартакіада  Вовчанського району, в якій ІІ командне місце посіли студенти нашого коледжу:

-жіноча команда з волейболу – І місце;

- чоловіча команда з футзалу – ІІІ місце;

- змагання з шашок: Колісник Є., гр. Л-32, Векшенко Л.. гр. С-42,   – І місце;

- змагання з шахматів: Хлистунова В.гр. Л-21, Петров А., гр. Л-41 – ІІ місце;

- змагання з настільного тенісу: Резнік Д., гр. Л-21; Маркова Т., гр. Л-21 – ІІІ місце.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних досягнень!!!

« Older Entries