Новости

“Молоді таланти Харківщини”

Студенти  І курсу  медсестринського відділення Цапенко А. та Дем’яненко В. взяли участь в обласному конкурсі “Молоді таланти Харківщини” та посіли призові місця.

Вітаємо дівчат та бажаємо подальших творчих злітів!

Студентська науково – дослідницька конференція

15.05.2018р.  у м.Харкові на базі КЗОЗ «ХОМК» відбулась 53-я обласна студентська науково – дослідницька  конференція  присвячена «Розвитку охорони здоров’я на Слобожанщині в історичному та сучасному вимірі».

Наші студенти   Гусєва І. та Коломієць О. під керівництвом Григорян А.О. взяли участь та посіли  почесне ІІІ місце.

Профорієнтаційний захід

15 травня 2018 року КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради прийняв участь у  профорієнтаційному заході для учнів випускних класів розташованих в населених пунктах що входять до складу Старосалтівської об’єднаної громади Вовчанського району, що був організований Вовчанським районним центром зайнятості. Всі учасники заходу, що завітали до експозиції Вовчанського медичного коледжу мали можливість переглянути мультимедійні презентації та відео-фільми про життя коледжу, а викладачі та студенти розповіли про перспективи навчання у Вовчанському медичному коледжі та запросили всіх бажаючих до нашої великої родини.

Змагання з волейболу

У районних змаганнях з волейболу прийняла участь команда Вовчанського медичного коледжу  у складі:  Обелець Наталя Л-32, Харламова Юлія Л-32, Калініченко Анна С-31, Канаєва Карина Л-31, Курільченко Настя Л-31, Колеснік Катя С-21 та здобули четверте місце.

Бажаємо подальших спортивних досягнень!

Відеоролик про Вовчанський медичний коледж

Відео-ролик про Вовчанський медичний коледж 1

 

Відео-ролик про Вовчанський медичний коледж 2